stół karl 90x80
Nr kat. 100220841
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Półokrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | MDF fornirowany |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Półokrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | MDF fornirowany |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół karl 90x80
Nr kat. 100220841
Mogą Cię zainteresować




