stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc deante silia bianco adi_a732
Nr kat. 100488070
opis produktu
Stojak 3-funkcyjny z kolekcji Silia w białym, matowym wykończeniu, jest wszechstronnym akcesorium łazienkowym, które łączy w sobie uchwyt na papier toaletowy, miejsce na zapas rolki oraz szczotkę WC. Wykonany z mosiądzu, stojak charakteryzuje się wyjątkową solidnością i trwałością. Matowe wykończenie w kolorze bieli dodaje nowoczesnego charakteru i jest idealne dla tych, którzy preferują minimalistyczny styl lub chcą ożywić swoją łazienkę subtelnym, ale stylowym akcentem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 31.2 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Symbol producenta: | ADI_A732 |
| Waga brutto: | 3.740 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie matowe |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stojak 3-funkcyjny z kolekcji Silia w białym, matowym wykończeniu, jest wszechstronnym akcesorium łazienkowym, które łączy w sobie uchwyt na papier toaletowy, miejsce na zapas rolki oraz szczotkę WC. Wykonany z mosiądzu, stojak charakteryzuje się wyjątkową solidnością i trwałością. Matowe wykończenie w kolorze bieli dodaje nowoczesnego charakteru i jest idealne dla tych, którzy preferują minimalistyczny styl lub chcą ożywić swoją łazienkę subtelnym, ale stylowym akcentem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 31.2 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Symbol producenta: | ADI_A732 |
| Waga brutto: | 3.740 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie matowe |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc deante silia bianco adi_a732
Nr kat. 100488070
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




