stelaż enjoy est120 do ertv120 i ertvsz120 grafit
Nr kat. 100334001
opis produktu
STELAŻ ENJOY EST120 DO ERTV120 I ERTVSZ120 GRAFIT jest nowoczesną podstawą w formie płóz, która doskonale pasuje do szafek RTV z systemu meblowego Enjoy. Wykończony jest w grafitowym kolorze, a jego wymiary wynoszą – szerokość 104 cm oraz wysokość 16 cm
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Enjoy |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 104 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
STELAŻ ENJOY EST120 DO ERTV120 I ERTVSZ120 GRAFIT jest nowoczesną podstawą w formie płóz, która doskonale pasuje do szafek RTV z systemu meblowego Enjoy. Wykończony jest w grafitowym kolorze, a jego wymiary wynoszą – szerokość 104 cm oraz wysokość 16 cm
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Enjoy |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 104 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stelaż enjoy est120 do ertv120 i ertvsz120 grafit
Nr kat. 100334001







