sofa tm-2 velvet wenge / bluvel 78 zielona
Nr kat. 100318724
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bluvel 78 Zielone |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 126 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 60 cm |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bluvel 78 Zielone |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 126 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 60 cm |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa tm-2 velvet wenge / bluvel 78 zielona
Nr kat. 100318724
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować





