sofa tilia slim poso 03 beżowy
Nr kat. 100509169
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Poso 03 Beżowy |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Bestseller: | Tak |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 230 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 103 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 140 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Poso 03 Beżowy |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Bestseller: | Tak |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 230 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 103 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 140 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa tilia slim poso 03 beżowy
Nr kat. 100509169
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










