sofa tampa czarny / monza beżowy 60
Nr kat. 100608043
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Kolor tapicerki: | Monza beżowy 60 |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Szerokość: | 218 cm |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Głębokość: | 86.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 55 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Kolor tapicerki: | Monza beżowy 60 |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Szerokość: | 218 cm |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Głębokość: | 86.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 55 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa tampa czarny / monza beżowy 60
Nr kat. 100608043
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












