sofa rozkładana solace 1 granatowa
Nr kat. 100563822
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: | Pianka poliuretanowa |
| Długość powierzchni spania: | 192.000 |
| Kolor: | Granatowe |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Kolor tapicerki: | granatowy |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Szerokość: | 83 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 91 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 102 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: | Pianka poliuretanowa |
| Długość powierzchni spania: | 192.000 |
| Kolor: | Granatowe |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Kolor tapicerki: | granatowy |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Szerokość: | 83 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 91 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 102 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa rozkładana solace 1 granatowa
Nr kat. 100563822
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
















