sofa rozkładana malling czarny mat / spirit zielony 2
Nr kat. 100495733
opis produktu
Sofa Rozkładana Malling Czarny Mat / Spirit Zielony 2 to propozycja zaprojektowana z myślą o współczesnych trendach, funkcjonalności oraz codziennej wygodzie użytkowania. Powyższy mebel wypoczynkowy duńskiej marki Actona stanowi gwarancję trwałości. Model z metalowym stelażem oraz funkcją rozkładania pozwala szybko i lekko zamienić sofę w miejsce do spania. Produkt utrzymany w ciemnym i głębokim odcieniu zieleni wpisuje się w naturalną paletę barw. Wytrzymała i łatwa w pielęgnacji tkanina wykazuje właściwości odporne na przetarcia, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia, zachowując doskonały wygląd przez długi okres eksploatacji. Wymiary powyższego modelu sięgają 200 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 105 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Spirit green 2 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość siedziska: | 58 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Sofa Rozkładana Malling Czarny Mat / Spirit Zielony 2 to propozycja zaprojektowana z myślą o współczesnych trendach, funkcjonalności oraz codziennej wygodzie użytkowania. Powyższy mebel wypoczynkowy duńskiej marki Actona stanowi gwarancję trwałości. Model z metalowym stelażem oraz funkcją rozkładania pozwala szybko i lekko zamienić sofę w miejsce do spania. Produkt utrzymany w ciemnym i głębokim odcieniu zieleni wpisuje się w naturalną paletę barw. Wytrzymała i łatwa w pielęgnacji tkanina wykazuje właściwości odporne na przetarcia, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia, zachowując doskonały wygląd przez długi okres eksploatacji. Wymiary powyższego modelu sięgają 200 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 105 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Spirit green 2 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość siedziska: | 58 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa rozkładana malling czarny mat / spirit zielony 2
Nr kat. 100495733
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













