sofa rozkładana caix czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100495725
opis produktu
Sofa Rozkładana Caix Czarny Mat / Basel Beżowy 24 to propozycja, która doskonale sprawdzi się w salonie w formie sofy, a także w sypialni w postaci łóżka. Wymiary powyższego modelu wynoszą 198 cm szerokości, 87 cm wysokości oraz 95 cm głębokości. Prezentowany mebel wypoczynkowy beżowy utrzymany jest w neutralnym, przytulnym i łagodnym odcieniu. Pokryty odporną na ścieranie tkaniną, pozwala w łatwy sposób utrzymać powierzchnię w nieskazitelnej kondycji. Siedzisko, jak również oparcie sofy Caix zdobi pionowe pikowanie. Zastosowany mechanizm pozwala łatwo i szybko rozłożyć sofę, przyciągając oparcie w kierunku siedziska, a następnie odchylając do pozycji poziomej. Metalowy stelaż w czarnym kolorze dodaje konstrukcji wyrazistego charakteru, a także stanowi trwałą i stabilną podstawę mebla wypoczynkowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Basel beżowe 24 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 198 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Głębokość: | 95 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Sofa Rozkładana Caix Czarny Mat / Basel Beżowy 24 to propozycja, która doskonale sprawdzi się w salonie w formie sofy, a także w sypialni w postaci łóżka. Wymiary powyższego modelu wynoszą 198 cm szerokości, 87 cm wysokości oraz 95 cm głębokości. Prezentowany mebel wypoczynkowy beżowy utrzymany jest w neutralnym, przytulnym i łagodnym odcieniu. Pokryty odporną na ścieranie tkaniną, pozwala w łatwy sposób utrzymać powierzchnię w nieskazitelnej kondycji. Siedzisko, jak również oparcie sofy Caix zdobi pionowe pikowanie. Zastosowany mechanizm pozwala łatwo i szybko rozłożyć sofę, przyciągając oparcie w kierunku siedziska, a następnie odchylając do pozycji poziomej. Metalowy stelaż w czarnym kolorze dodaje konstrukcji wyrazistego charakteru, a także stanowi trwałą i stabilną podstawę mebla wypoczynkowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Basel beżowe 24 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 198 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Głębokość: | 95 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa rozkładana caix czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100495725
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















