sofa kubis eclipse 19 jeans
Nr kat. 100632472
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 199.000 |
| Kolor: | Niebieskie |
| Dostawca: | Dolmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Eclipse 19 jeans |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 254 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 98 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 140 cm |
| Ilość paczek: | 3 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 199.000 |
| Kolor: | Niebieskie |
| Dostawca: | Dolmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Eclipse 19 jeans |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 254 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 98 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 140 cm |
| Ilość paczek: | 3 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa kubis eclipse 19 jeans
Nr kat. 100632472
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








