sofa gloss riviera 16 ciemny beż
Nr kat. 100619651
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 205.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Kolor tapicerki: | Riviera 16 ciemny beż |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 237 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość siedziska: | 58 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 140 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 205.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Kolor tapicerki: | Riviera 16 ciemny beż |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 237 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość siedziska: | 58 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 140 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa gloss riviera 16 ciemny beż
Nr kat. 100619651
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









