sofa eris 3dl poso 55 szara
Nr kat. 100585802
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 190.000 |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Poso 55 |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 145 cm |
| Ilość paczek: | 3 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 190.000 |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Poso 55 |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 145 cm |
| Ilość paczek: | 3 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa eris 3dl poso 55 szara
Nr kat. 100585802
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






