sofa bouli raven 18 grafitowa
Nr kat. 100574516
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Raven 18 grafitowy |
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 257 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 136 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Raven 18 grafitowy |
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 257 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 136 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa bouli raven 18 grafitowa
Nr kat. 100574516
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












