sofa armando velvet popielata stelaż czarny
Nr kat. 100620757
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Velvet Popielaty |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 192 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Velvet Popielaty |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 192 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa armando velvet popielata stelaż czarny
Nr kat. 100620757
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










