sofa amorinito xl różowy stelaż złoty
Nr kat. 100620744
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Różowe |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Różowe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 127 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 77 cm |
| Głębokość siedziska: | 56 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Różowe |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Różowe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 127 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 77 cm |
| Głębokość siedziska: | 56 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sofa amorinito xl różowy stelaż złoty
Nr kat. 100620744
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






