słupek łazienkowy komfort niko 30x140x25 cm biały połysk
Nr kat. 100206848







opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S598-043-DSM charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Jego korpus został wykonany z wilgocioodpornej płyty wiórowej, natomiast front ze specjalnej płyty MDF z włókien drzewnych. Powierzchnię produktu polakierowano na wysoki połysk białym kolorem. Wewnątrz znajdują się dwie półki, które pomieszczą wszystkie potrzebne w łazience przedmioty. Prezentowany model dopełniają uniwersalne drzwiczki zaopatrzone w system cichego domykania, co podnosi komfort ich użytkowania. Produkt doskonale sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od jej stylistyki aranżacyjnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S598-043-DSM |
| Waga brutto: | 15.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S598-043-DSM charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Jego korpus został wykonany z wilgocioodpornej płyty wiórowej, natomiast front ze specjalnej płyty MDF z włókien drzewnych. Powierzchnię produktu polakierowano na wysoki połysk białym kolorem. Wewnątrz znajdują się dwie półki, które pomieszczą wszystkie potrzebne w łazience przedmioty. Prezentowany model dopełniają uniwersalne drzwiczki zaopatrzone w system cichego domykania, co podnosi komfort ich użytkowania. Produkt doskonale sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od jej stylistyki aranżacyjnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S598-043-DSM |
| Waga brutto: | 15.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy komfort niko 30x140x25 cm biały połysk
Nr kat. 100206848
Cena katalogowa: 399 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 399 zł/szt
1 szt
![[2PAC] SET NIKO 50 BIA S+U S801-456](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEE9BD3D1A4DF6FA464%26compId%3D100344107_zestaw_szafka_z_umywalka_niko_50_img.jpg&width=192&format=webp)




Cena katalogowa: 399 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 399 zł/szt
1 szt
![[2PAC] SET NIKO 50 BIA S+U S801-456](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEE9BD3D1A4DF6FA464%26compId%3D100344107_zestaw_szafka_z_umywalka_niko_50_img.jpg&width=192&format=webp)




opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S598-043-DSM charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Jego korpus został wykonany z wilgocioodpornej płyty wiórowej, natomiast front ze specjalnej płyty MDF z włókien drzewnych. Powierzchnię produktu polakierowano na wysoki połysk białym kolorem. Wewnątrz znajdują się dwie półki, które pomieszczą wszystkie potrzebne w łazience przedmioty. Prezentowany model dopełniają uniwersalne drzwiczki zaopatrzone w system cichego domykania, co podnosi komfort ich użytkowania. Produkt doskonale sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od jej stylistyki aranżacyjnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S598-043-DSM |
| Waga brutto: | 15.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


