słupek łazienkowy komfort niko 30x140x25 cm jasne drewno
Nr kat. 100344110






opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S1003-001 pozwoli na eleganckie i praktyczne wykończenie strefy umywalkowej w Twojej łazience. Zapewni wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych i kosmetyków. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S1003-001 jest rodzajem szafki wiszącej. Wyposażony jest w dwoje drzwiczek. Został wykonany z płyty laminowanej, która wykazuje odporność na wilgoć. Wykończony jest w kolorze orzecha. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 30 NIKO S1003-001 wynoszą - wysokość 150 cm, szerokość 30 cm i głębokość 25 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Dekor: | Orzech |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S1003-001 |
| Waga brutto: | 18.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S1003-001 pozwoli na eleganckie i praktyczne wykończenie strefy umywalkowej w Twojej łazience. Zapewni wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych i kosmetyków. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S1003-001 jest rodzajem szafki wiszącej. Wyposażony jest w dwoje drzwiczek. Został wykonany z płyty laminowanej, która wykazuje odporność na wilgoć. Wykończony jest w kolorze orzecha. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 30 NIKO S1003-001 wynoszą - wysokość 150 cm, szerokość 30 cm i głębokość 25 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Dekor: | Orzech |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S1003-001 |
| Waga brutto: | 18.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy komfort niko 30x140x25 cm jasne drewno
Nr kat. 100344110
Cena katalogowa: 429 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 429 zł/szt
1 szt




Cena katalogowa: 429 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 429 zł/szt
1 szt




opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S1003-001 pozwoli na eleganckie i praktyczne wykończenie strefy umywalkowej w Twojej łazience. Zapewni wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych i kosmetyków. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 30 NIKO S1003-001 jest rodzajem szafki wiszącej. Wyposażony jest w dwoje drzwiczek. Został wykonany z płyty laminowanej, która wykazuje odporność na wilgoć. Wykończony jest w kolorze orzecha. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 30 NIKO S1003-001 wynoszą - wysokość 150 cm, szerokość 30 cm i głębokość 25 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Dekor: | Orzech |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S1003-001 |
| Waga brutto: | 18.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


