regał zamknięty kleo 1d1s taupe
Nr kat. 100515899
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał zamknięty |
|---|---|
| System meblowy: | Kleo |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Taupe |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Taupe |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał zamknięty |
|---|---|
| System meblowy: | Kleo |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Taupe |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Taupe |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał zamknięty kleo 1d1s taupe
Nr kat. 100515899
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










