regał wysoki seaford złoty / antracyt
Nr kat. 100495689
opis produktu
Regał wysoki Seaford złoty / antracyt to model, który stanowi esencję nowoczesnej elegancji, łącząc minimalistyczną formę z efektownym wykończeniem. Prezentowany regał do salonu, biura, gabinetu czy przedpokoju znakomicie odnajdzie się zarówno w aranżacjach art deco, jak również glamour. Model wyróżnia się złotym stelażem, który rozświetla ciemny odcień półek oraz wprowadza do wnętrza efektowny kontrast. Konstrukcja regału Seaford powstała z wytrzymałego i odpornego na obciążenia metalu, zaś półki wykonano z łatwej w pielęgnacji płyty melaminowanej. Model przeznaczony do samodzielnego montażu pozwala w estetyczny sposób wyeksponować książki, zdjęcia, pamiątki, dekoracje, rośliny oraz elementy personalizujące przestrzeń. Wymiary prezentowanego regału Seaford wynoszą 77 cm szerokości, 185 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Regał wysoki Seaford złoty / antracyt to model, który stanowi esencję nowoczesnej elegancji, łącząc minimalistyczną formę z efektownym wykończeniem. Prezentowany regał do salonu, biura, gabinetu czy przedpokoju znakomicie odnajdzie się zarówno w aranżacjach art deco, jak również glamour. Model wyróżnia się złotym stelażem, który rozświetla ciemny odcień półek oraz wprowadza do wnętrza efektowny kontrast. Konstrukcja regału Seaford powstała z wytrzymałego i odpornego na obciążenia metalu, zaś półki wykonano z łatwej w pielęgnacji płyty melaminowanej. Model przeznaczony do samodzielnego montażu pozwala w estetyczny sposób wyeksponować książki, zdjęcia, pamiątki, dekoracje, rośliny oraz elementy personalizujące przestrzeń. Wymiary prezentowanego regału Seaford wynoszą 77 cm szerokości, 185 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał wysoki seaford złoty / antracyt
Nr kat. 100495689
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











