regał wiszący l/r pleasington bthh021-u72 terakota
Nr kat. 100544231
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał wiszący zamknięty |
|---|---|
| System meblowy: | Pleasington |
| Kolor: | Terakota |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Terakota |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 129 cm |
| Wysokość: | 30.1 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Terakota |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Terakota |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał wiszący zamknięty |
|---|---|
| System meblowy: | Pleasington |
| Kolor: | Terakota |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Terakota |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 129 cm |
| Wysokość: | 30.1 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Terakota |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Terakota |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał wiszący l/r pleasington bthh021-u72 terakota
Nr kat. 100544231
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










