regał wiszący enjoy er60 biały
Nr kat. 100333995
opis produktu
Prostokątny REGAŁ WISZĄCY ENJOY ER60 BIAŁY jest pojedynczą, otwartą półką, która będzie znakomitym elementem dekoracyjnym salonu, sypialni lub jadalni. Zapewni przestrzeń do wyeksponowania dodatków. Nowoczesny REGAŁ WISZĄCY ENJOY ER60 BIAŁY został wykonany z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Krawędzie płyty zostały zabezpieczone obrzeżem ABS, które gwarantuje estetyczne i trwałe wykończenie produktu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Enjoy |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Prostokątny REGAŁ WISZĄCY ENJOY ER60 BIAŁY jest pojedynczą, otwartą półką, która będzie znakomitym elementem dekoracyjnym salonu, sypialni lub jadalni. Zapewni przestrzeń do wyeksponowania dodatków. Nowoczesny REGAŁ WISZĄCY ENJOY ER60 BIAŁY został wykonany z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Krawędzie płyty zostały zabezpieczone obrzeżem ABS, które gwarantuje estetyczne i trwałe wykończenie produktu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Enjoy |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał wiszący enjoy er60 biały
Nr kat. 100333995





