regał wally 63x130 biały
Nr kat. 100608038
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał wally 63x130 biały
Nr kat. 100608038
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







