regał r80 biały
Nr kat. 100376039
opis produktu
Nowoczesny Regał R80 Biały to praktyczny mebel o szerokości 80 cm, który znakomicie wpisuje się w aranżacje utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Jego otwarta konstrukcja z przestronnymi półkami umożliwia wygodne przechowywanie książek, dekoracji lub akcesoriów biurowych, pomagając utrzymać porządek w pomieszczeniu. Prosta forma mebla podkreśla jego ponadczasowy charakter, a uniwersalna, biała kolorystyka optycznie rozjaśnia wnętrze i nadaje mu lekkości. Regał wykonany z solidnej płyty laminowanej, zabezpieczonej trwałym obrzeżem ABS, gwarantuje wytrzymałość, stabilność oraz łatwość w pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny Regał R80 Biały to praktyczny mebel o szerokości 80 cm, który znakomicie wpisuje się w aranżacje utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Jego otwarta konstrukcja z przestronnymi półkami umożliwia wygodne przechowywanie książek, dekoracji lub akcesoriów biurowych, pomagając utrzymać porządek w pomieszczeniu. Prosta forma mebla podkreśla jego ponadczasowy charakter, a uniwersalna, biała kolorystyka optycznie rozjaśnia wnętrze i nadaje mu lekkości. Regał wykonany z solidnej płyty laminowanej, zabezpieczonej trwałym obrzeżem ABS, gwarantuje wytrzymałość, stabilność oraz łatwość w pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał r80 biały
Nr kat. 100376039
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




