regał r50 biały
Nr kat. 100376044
opis produktu
Regał R50 Biały to nowoczesny mebel o szerokości 50 cm, który doskonale wpisuje się w aranżacje utrzymane w jasnej, minimalistycznej stylistyce. Jego otwarta forma z praktycznymi półkami pozwala na wygodne rozmieszczenie książek, dekoracji lub biurowych akcesoriów, zachowując porządek i przejrzystość przestrzeni. Subtelna estetyka regału świetnie prezentuje się w salonie, garderobie, a także w biurze, dodając wnętrzu lekkości i elegancji, wykończenie w białym kolorze optycznie powiększa pomieszczenie. Mebel wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, gwarantuje trwałość, stabilność i łatwość w utrzymaniu czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 181.5 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Regał R50 Biały to nowoczesny mebel o szerokości 50 cm, który doskonale wpisuje się w aranżacje utrzymane w jasnej, minimalistycznej stylistyce. Jego otwarta forma z praktycznymi półkami pozwala na wygodne rozmieszczenie książek, dekoracji lub biurowych akcesoriów, zachowując porządek i przejrzystość przestrzeni. Subtelna estetyka regału świetnie prezentuje się w salonie, garderobie, a także w biurze, dodając wnętrzu lekkości i elegancji, wykończenie w białym kolorze optycznie powiększa pomieszczenie. Mebel wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, gwarantuje trwałość, stabilność i łatwość w utrzymaniu czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 181.5 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał r50 biały
Nr kat. 100376044
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





