regał otwarty wiszący erden 125 biały
Nr kat. 100616433
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Erden |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 30.4 cm |
| Głębokość: | 29.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Erden |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 30.4 cm |
| Głębokość: | 29.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał otwarty wiszący erden 125 biały
Nr kat. 100616433
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




