regał otwarty amino 2s dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616412
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Wotan / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Wotan / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał otwarty amino 2s dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616412
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









