regał narvik reg2 dąb sonoma stelaż czarny
Nr kat. 100622045
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał |
|---|---|
| System meblowy: | Narvik |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 148 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał |
|---|---|
| System meblowy: | Narvik |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 148 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał narvik reg2 dąb sonoma stelaż czarny
Nr kat. 100622045
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









