regał fiesta 8p antracyt / dąb artisan
Nr kat. 100599604
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 8 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 24 cm |
| Kolor frontu: | Antracyt |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 8 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 24 cm |
| Kolor frontu: | Antracyt |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał fiesta 8p antracyt / dąb artisan
Nr kat. 100599604
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











