regał dona dąb wotan
Nr kat. 100349306
opis produktu
REGAŁ DONA DĄB WOTAN jest nowoczesnym otwartym meblem. Jego oryginalny kształt będzie znakomitą ozdobą salonu, pokoju młodzieżowego, a także biura. Wyposażony w półki umożliwi wyeksponowanie książek, elementów dekoracyjnych, a także zapewni utrzymanie porządku. REGAŁ DONA DĄB WOTAN został wykonany z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest łatwa w czyszczeniu i nie zmienia koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Krawędzie płyty zostały zabezpieczone obrzeżem ABS, które gwarantuje estetyczne i trwałe wykończenie produktu.
Szczegóły Produktu
| Kolor: | Drewniane naturalne |
|---|---|
| Dostawca: | Wiper |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 25 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
REGAŁ DONA DĄB WOTAN jest nowoczesnym otwartym meblem. Jego oryginalny kształt będzie znakomitą ozdobą salonu, pokoju młodzieżowego, a także biura. Wyposażony w półki umożliwi wyeksponowanie książek, elementów dekoracyjnych, a także zapewni utrzymanie porządku. REGAŁ DONA DĄB WOTAN został wykonany z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest łatwa w czyszczeniu i nie zmienia koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Krawędzie płyty zostały zabezpieczone obrzeżem ABS, które gwarantuje estetyczne i trwałe wykończenie produktu.
Szczegóły Produktu
| Kolor: | Drewniane naturalne |
|---|---|
| Dostawca: | Wiper |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 25 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał dona dąb wotan
Nr kat. 100349306




