ścianka dekoracyjna 2500x634x75 czarny arf mixpol (stopki montażowe w zestawie)
Nr kat. 100567360
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Ścianka dekoracyjna |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Mixpol |
| Szerokość: | 634 mm |
| Kolor: | Czarne |
| Rodzaj produktu: | Ścianki ażurowe |
| Wykończenie produktu: | Okleina |
| Sposób montażu: | Do przykręcenia |
| Zastosowanie: | Wolnostojące |
Mixpol Profile Sp. z o.o. PARKOWA 4 47-300 ZDZIESZOWICE POLSKA mixpolprofile@mixpolprofile.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Ścianka dekoracyjna |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Mixpol |
| Szerokość: | 634 mm |
| Kolor: | Czarne |
| Rodzaj produktu: | Ścianki ażurowe |
| Wykończenie produktu: | Okleina |
| Sposób montażu: | Do przykręcenia |
| Zastosowanie: | Wolnostojące |
Mixpol Profile Sp. z o.o. PARKOWA 4 47-300 ZDZIESZOWICE POLSKA mixpolprofile@mixpolprofile.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ścianka dekoracyjna 2500x634x75 czarny arf mixpol (stopki montażowe w zestawie)
Nr kat. 100567360
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Lamele ścienne to szybki i efektowny sposób na przemianę Twojego wnętrza. Zrób to kompleksowo z Komfort, a wspaniały efekt będzie gwarantowany!
Lamele ścienne to szybki i efektowny sposób na przemianę Twojego wnętrza. Zrób to kompleksowo z Komfort, a wspaniały efekt będzie gwarantowany!








