regał candy 1d
Nr kat. 100208888
opis produktu
Jeżeli w swoich wnętrzach cenisz meble, które doskonale łączą estetykę z praktycznością to REGAŁ OTWARTY CANDY 1D DĄB CRAFT CIEMNY / BIAŁY MAT będzie propozycją idealną dla Ciebie. Drewniany wzór ociepli aranżacje, a wygodne frezowane uchwyty są bardzo nowoczesnym dodatkiem. Dzięki połączeniu półek ekspozycyjnych i szafki możesz wiele w nim przechowywać. Front został zrobiony z płyty MDF, natomiast korpus z płyty laminowanej zapewni wytrzymałość produktu na uszkodzenia mechaniczne i zrysowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Candy |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb craft ciemny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli w swoich wnętrzach cenisz meble, które doskonale łączą estetykę z praktycznością to REGAŁ OTWARTY CANDY 1D DĄB CRAFT CIEMNY / BIAŁY MAT będzie propozycją idealną dla Ciebie. Drewniany wzór ociepli aranżacje, a wygodne frezowane uchwyty są bardzo nowoczesnym dodatkiem. Dzięki połączeniu półek ekspozycyjnych i szafki możesz wiele w nim przechowywać. Front został zrobiony z płyty MDF, natomiast korpus z płyty laminowanej zapewni wytrzymałość produktu na uszkodzenia mechaniczne i zrysowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Candy |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb craft ciemny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał candy 1d
Nr kat. 100208888
Dobierz niezbędne akcesoria





