regał angus 94x27x172 matt czarny / dąb
Nr kat. 100495671
opis produktu
Regał Angus 94x27x172 matt czarny / dąb to model, który sprawdzi się w większości pomieszczeń, zapewniając funkcjonalną przestrzeń do przechowywania akcesoriów, a także powierzchnię eksponującą dodatki i elementy personalizujące wnętrze. Powyższy regał na książki, pamiątki, ozdoby, rośliny czy zdjęcia przybiera czarny odcień, który znakomicie podkreśla minimalistyczną formę mebla. Wyposażony w pięć półek wykonanych z płyty melaminowanej, prezentuje wzór perfekcyjnie odzwierciedlający strukturę usłojenia dębu. Stelaż regału powstał z wytrzymałego metalu. Pomimo prostej i wizualnie lekkiej formy, gwarantuje trwałą i solidną konstrukcję. Kolekcja Angus dedykowana jest aranżacjom nowoczesnym, loft oraz industrialnym. Wymiary powyższego wariantu sięgają 94 cm szerokości, 172 cm wysokości oraz 27 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Angus |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 172 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Regał Angus 94x27x172 matt czarny / dąb to model, który sprawdzi się w większości pomieszczeń, zapewniając funkcjonalną przestrzeń do przechowywania akcesoriów, a także powierzchnię eksponującą dodatki i elementy personalizujące wnętrze. Powyższy regał na książki, pamiątki, ozdoby, rośliny czy zdjęcia przybiera czarny odcień, który znakomicie podkreśla minimalistyczną formę mebla. Wyposażony w pięć półek wykonanych z płyty melaminowanej, prezentuje wzór perfekcyjnie odzwierciedlający strukturę usłojenia dębu. Stelaż regału powstał z wytrzymałego metalu. Pomimo prostej i wizualnie lekkiej formy, gwarantuje trwałą i solidną konstrukcję. Kolekcja Angus dedykowana jest aranżacjom nowoczesnym, loft oraz industrialnym. Wymiary powyższego wariantu sięgają 94 cm szerokości, 172 cm wysokości oraz 27 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał otwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Angus |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 172 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał angus 94x27x172 matt czarny / dąb
Nr kat. 100495671
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














