regał abeto 60 czarny / czarny połysk
Nr kat. 100597051
opis produktu
Regał Abeto 60 czarny / czarny połysk to mebel do salonu, sypialni, jadalni oraz przedpokoju, który wprowadzi do wnętrza nowoczesną elegancję, oryginalne wzornictwo oraz efektowny połysk. Model w wyrazistym i ponadczasowym odcieniu czerni, który znakomicie współpracuje z większością barw, posiada minimalistyczne nóżki nadające bryle dozę wizualnej lekkości. Mebel cechuje połyskujące wykończenie, które dodaje powierzchni głębi oraz urozmaica teksturę. Dodatkowo produkt wzbogacają skośne płyciny ułożone we wzór jodełki. Regał Abeto z podwójnymi skrzydłami uchylnymi oraz licznymi półkami zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Wykonany z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej, zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz podwyższona odporność mechaniczną. Wymiary oferowanego mebla sięgają 60 cm szerokości, 176.5 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał zamknięty |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 176.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Czarny połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Regał Abeto 60 czarny / czarny połysk to mebel do salonu, sypialni, jadalni oraz przedpokoju, który wprowadzi do wnętrza nowoczesną elegancję, oryginalne wzornictwo oraz efektowny połysk. Model w wyrazistym i ponadczasowym odcieniu czerni, który znakomicie współpracuje z większością barw, posiada minimalistyczne nóżki nadające bryle dozę wizualnej lekkości. Mebel cechuje połyskujące wykończenie, które dodaje powierzchni głębi oraz urozmaica teksturę. Dodatkowo produkt wzbogacają skośne płyciny ułożone we wzór jodełki. Regał Abeto z podwójnymi skrzydłami uchylnymi oraz licznymi półkami zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Wykonany z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej, zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz podwyższona odporność mechaniczną. Wymiary oferowanego mebla sięgają 60 cm szerokości, 176.5 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał zamknięty |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 176.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Czarny połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał abeto 60 czarny / czarny połysk
Nr kat. 100597051
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





