przycisk wc tecenow chrom połysk 9240411
Nr kat. 100255976
opis produktu
RAMKA DO PRZYCISKU WC TECE TECENOW to akcesoria WC z kolekcji znanej marki Tece, które stanowią niezbędny element do trwałego, bezpiecznego oraz wygodnego montażu przycisku WC z tej samej kolekcji Tecenow – szeroka oferta kolorystyczna przycisków WC dostępna jest w sklepie Komfort. Prezentowana ramka, której wymiary sięgają 22 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 1 cm głębokości, wykonana została z lekkiego plastiku. Produkt objęty 2-letnią gwarancją przeznaczona jest do zamocowania w cienkiej zabudowie ściennej poniżej 15 mm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240411 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
RAMKA DO PRZYCISKU WC TECE TECENOW to akcesoria WC z kolekcji znanej marki Tece, które stanowią niezbędny element do trwałego, bezpiecznego oraz wygodnego montażu przycisku WC z tej samej kolekcji Tecenow – szeroka oferta kolorystyczna przycisków WC dostępna jest w sklepie Komfort. Prezentowana ramka, której wymiary sięgają 22 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 1 cm głębokości, wykonana została z lekkiego plastiku. Produkt objęty 2-letnią gwarancją przeznaczona jest do zamocowania w cienkiej zabudowie ściennej poniżej 15 mm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240411 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc tecenow chrom połysk 9240411
Nr kat. 100255976
Zobacz inne z kolekcji



