przycisk wc tecesquare biały 9240832
Nr kat. 100255971
opis produktu
PRZYCISK WC TECE TECESQUARE II to nowoczesny model przycisku WC białego, który doskonale sprawdzi się w jasnej oraz nowoczesnej łazience. Wykonany z plastiku gwarantuje cichą, lekką oraz płynną pracę, jak również łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Przycisk WC o wymiarach 22 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 1 cm głębokości posiada dwa stopnie o różnym natężeniu strumienia, co służy zmniejszeniu zużycia wody. Produkt o klasycznym systemie mechanicznego spłukiwania zapewnia trwałość oraz niezawodność działania, także po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240832 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PRZYCISK WC TECE TECESQUARE II to nowoczesny model przycisku WC białego, który doskonale sprawdzi się w jasnej oraz nowoczesnej łazience. Wykonany z plastiku gwarantuje cichą, lekką oraz płynną pracę, jak również łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Przycisk WC o wymiarach 22 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 1 cm głębokości posiada dwa stopnie o różnym natężeniu strumienia, co służy zmniejszeniu zużycia wody. Produkt o klasycznym systemie mechanicznego spłukiwania zapewnia trwałość oraz niezawodność działania, także po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240832 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc tecesquare biały 9240832
Nr kat. 100255971
Zobacz inne z kolekcji



