przycisk wc tecesquare szkło czarny 9240806
Nr kat. 100255969
opis produktu
PRZYCISK WC TECE TECESQUARE to dwukolorowy model przycisku WC o chromowanym i czarnym kolorze powierzchni, który sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, loft oraz glamour. Połyskujące wykończenie produktu efektownie odbija światło zapewniając elegancki efekt. Wykonane z plastiku przyciski WC marki Tece są lekkie, płynne i ciche w obsłudze, co zwiększa komfort codziennego użytkowania. Produkt o wymiarach 22 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 1 cm głębokości posiada mechaniczny system spłukiwania oraz dwa przyciski o różnym natężeniu strumienia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240806 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PRZYCISK WC TECE TECESQUARE to dwukolorowy model przycisku WC o chromowanym i czarnym kolorze powierzchni, który sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, loft oraz glamour. Połyskujące wykończenie produktu efektownie odbija światło zapewniając elegancki efekt. Wykonane z plastiku przyciski WC marki Tece są lekkie, płynne i ciche w obsłudze, co zwiększa komfort codziennego użytkowania. Produkt o wymiarach 22 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 1 cm głębokości posiada mechaniczny system spłukiwania oraz dwa przyciski o różnym natężeniu strumienia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240806 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc tecesquare szkło czarny 9240806
Nr kat. 100255969
Zobacz inne z kolekcji



