przycisk wc tecebase chrom 9240702
Nr kat. 100255953
opis produktu
PRZYCISK WC TECE TECEBASE to model marki Tece o wymiarach 21,4 cm szerokości, 14,5 cm wysokości oraz 2 cm głębokości. Prezentowany przycisk WC posiada chromowaną powierzchnię, która doskonale odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach łazienek i ubikacji. Produkt wykonany z plastiku zapewnia łatwość pielęgnacji, jak również właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony w mechaniczny system spłukiwania wody przycisk WC działa na zasadzie dźwigni uruchamiającej zawór spustowy. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240702 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 14.50 cm |
| Szerokość: | 21.40 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PRZYCISK WC TECE TECEBASE to model marki Tece o wymiarach 21,4 cm szerokości, 14,5 cm wysokości oraz 2 cm głębokości. Prezentowany przycisk WC posiada chromowaną powierzchnię, która doskonale odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach łazienek i ubikacji. Produkt wykonany z plastiku zapewnia łatwość pielęgnacji, jak również właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony w mechaniczny system spłukiwania wody przycisk WC działa na zasadzie dźwigni uruchamiającej zawór spustowy. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Tece |
| Kod producenta: | 9240702 |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 14.50 cm |
| Szerokość: | 21.40 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Plastik |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc tecebase chrom 9240702
Nr kat. 100255953
Zobacz inne z kolekcji



