przycisk wc grohe arena cosmopolitan s phantom black 37624kf0
Nr kat. 100472826
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Grohe |
| Kolekcja: | Arena Cosmopolitan |
| Kod producenta: | 37624KF0 |
| Dostawca: | Grohe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 17.20 cm |
| Szerokość: | 13 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Grohe |
| Kolekcja: | Arena Cosmopolitan |
| Kod producenta: | 37624KF0 |
| Dostawca: | Grohe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 17.20 cm |
| Szerokość: | 13 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc grohe arena cosmopolitan s phantom black 37624kf0
Nr kat. 100472826
Zobacz inne z kolekcji






