przycisk wc excellent ringo chrom połysk inex.ri230.150.cr
Nr kat. 100536250
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Ringo |
| Kod producenta: | INEX.RI230.150.CR |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 23 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | ABS |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Ringo |
| Kod producenta: | INEX.RI230.150.CR |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 23 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | ABS |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc excellent ringo chrom połysk inex.ri230.150.cr
Nr kat. 100536250
Zobacz inne z kolekcji






