przycisk wc excellent platto biały połysk inex.pl230.150.wh
Nr kat. 100536249
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Platto |
| Kod producenta: | INEX.PL230.150.WH |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 23 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | ABS |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Platto |
| Kod producenta: | INEX.PL230.150.WH |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 23 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | ABS |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc excellent platto biały połysk inex.pl230.150.wh
Nr kat. 100536249
Zobacz inne z kolekcji






