przycisk wc cersanit square biały k97-390
Nr kat. 100526962
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Długość: | 0 cm |
| Kolekcja: | accento |
| Kod producenta: | K97-390 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Wysokość: | 16.10 cm |
| Szerokość: | 22.10 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Długość: | 0 cm |
| Kolekcja: | accento |
| Kod producenta: | K97-390 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Wysokość: | 16.10 cm |
| Szerokość: | 22.10 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc cersanit square biały k97-390
Nr kat. 100526962
Zobacz inne z kolekcji



