przycisk wc cersanit pneumatyczny accento circle złoty k97-461
Nr kat. 100635986
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Materiał wykonania przycisku: | Tworzywo sztuczne |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wysokość: | 16.40 cm |
| Szerokość: | 22.40 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Materiał wykonania przycisku: | Tworzywo sztuczne |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wysokość: | 16.40 cm |
| Szerokość: | 22.40 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc cersanit pneumatyczny accento circle złoty k97-461
Nr kat. 100635986
Zobacz inne z kolekcji






