przycisk wc cersanit luna czarny mat/chrom połysk k97-0631
Nr kat. 100550493
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | luna |
| Kod producenta: | K97-0631 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | luna |
| Kod producenta: | K97-0631 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc cersanit luna czarny mat/chrom połysk k97-0631
Nr kat. 100550493
Zobacz inne z kolekcji



