przycisk wc cersanit luna biały/chrom połysk k97-0627
Nr kat. 100550496
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | luna |
| Kod producenta: | K97-0627 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | luna |
| Kod producenta: | K97-0627 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc cersanit luna biały/chrom połysk k97-0627
Nr kat. 100550496
Zobacz inne z kolekcji



