przycisk wc cersanit block złoty połysk klawisze czarny mat k97-0397
Nr kat. 100454386
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | BLOCK |
| Kod producenta: | K97-0397 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | BLOCK |
| Kod producenta: | K97-0397 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc cersanit block złoty połysk klawisze czarny mat k97-0397
Nr kat. 100454386
Zobacz inne z kolekcji



