przycisk wc meissen keramik decora pneumatyczny szkło białe k97-444
Nr kat. 100303045
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Meissen Keramik |
| Kolekcja: | Decora |
| Kod producenta: | K97-444 |
| Dostawca: | Meissen Keramik |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Wysokość: | 16.40 cm |
| Szerokość: | 22.40 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Szkło |
| Outlet: | Tak |
CERSANIT S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Przyciski WC |
|---|---|
| Marka: | Meissen Keramik |
| Kolekcja: | Decora |
| Kod producenta: | K97-444 |
| Dostawca: | Meissen Keramik |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Wysokość: | 16.40 cm |
| Szerokość: | 22.40 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Szkło |
| Outlet: | Tak |
CERSANIT S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przycisk wc meissen keramik decora pneumatyczny szkło białe k97-444
Nr kat. 100303045
Zobacz inne z kolekcji



