przewijak do komody ping kaszmir
Nr kat. 100616481
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria meblowe |
|---|---|
| System meblowy: | Ping |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 10.2 cm |
| Głębokość: | 70.1 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria meblowe |
|---|---|
| System meblowy: | Ping |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 10.2 cm |
| Głębokość: | 70.1 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przewijak do komody ping kaszmir
Nr kat. 100616481










