półka wisząca naomi na9 orzech
Nr kat. 100508600
opis produktu
Półka wisząca Naomi Na9 orzech to model, który stanowi doskonałe miejsce na książki, pamiątki i fotografie, pełniąc funkcję praktyczną, jak również dekoracyjną. Prezentowana półka wisząca znakomicie dopełni i urozmaici aranżację salonu, sypialni i przedpokoju. Ciemny odcień półki wiszącej, który perfekcyjnie odzwierciedla barwę i strukturę orzecha, wzbogaca na krańcach czarny panel. Model z kolekcji Naomi stworzy harmonijną i zgraną kompozycję z pozostałymi meblami tej samej serii, która dostępna jest w ofercie sklepu Komfort. Półka wykonana została z niezawodnej, trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF foliowanej, wykazującej cechy odporne na zarysowania, odkształcenia, odbarwienia i pozostałe uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Naomi |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 21 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Półka wisząca Naomi Na9 orzech to model, który stanowi doskonałe miejsce na książki, pamiątki i fotografie, pełniąc funkcję praktyczną, jak również dekoracyjną. Prezentowana półka wisząca znakomicie dopełni i urozmaici aranżację salonu, sypialni i przedpokoju. Ciemny odcień półki wiszącej, który perfekcyjnie odzwierciedla barwę i strukturę orzecha, wzbogaca na krańcach czarny panel. Model z kolekcji Naomi stworzy harmonijną i zgraną kompozycję z pozostałymi meblami tej samej serii, która dostępna jest w ofercie sklepu Komfort. Półka wykonana została z niezawodnej, trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF foliowanej, wykazującej cechy odporne na zarysowania, odkształcenia, odbarwienia i pozostałe uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Naomi |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 21 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka wisząca naomi na9 orzech
Nr kat. 100508600
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






