półka tulsa wm 02 180 dąb grandson
Nr kat. 100386863
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Dąb Grandson |
| Kolor stelażu: | Dąb Grandson |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Grandson |
| Materiał korpusu: | MDF foliowany |
| Kolor korpusu: | Dąb Grandson |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Dąb Grandson |
| Kolor stelażu: | Dąb Grandson |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Grandson |
| Materiał korpusu: | MDF foliowany |
| Kolor korpusu: | Dąb Grandson |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka tulsa wm 02 180 dąb grandson
Nr kat. 100386863
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






