półka sven sv16
Nr kat. 100216430
opis produktu
PÓŁKA SVEN SV16 SOSNA ANDERSEN / DĄB NASH jest rodzajem półki wiszącej. Będzie doskonałym miejscem na umieszczenie książek, czy elementów dekoracyjnych. Może stać ozdobą Twojego salonu, jadalni, czy sypialni. PÓŁKA SVEN SV16 SOSNA ANDERSEN / DĄB NASH jest wytworzona z płyty laminowanej. Charakteryzuje ją odporność na zadrapania, zarysowania, uderzenia i ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. PÓŁKA SVEN SV16 SOSNA ANDERSEN / DĄB NASH jest meblem bielonym. Jej blat został wykończony w kolorze dębu nash. Korpus utrzymany jest w barwie sosny andersen.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Sven |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb nash |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 17.6 cm |
| Kolor frontu: | Sosna andersen |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Sosna andersen |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PÓŁKA SVEN SV16 SOSNA ANDERSEN / DĄB NASH jest rodzajem półki wiszącej. Będzie doskonałym miejscem na umieszczenie książek, czy elementów dekoracyjnych. Może stać ozdobą Twojego salonu, jadalni, czy sypialni. PÓŁKA SVEN SV16 SOSNA ANDERSEN / DĄB NASH jest wytworzona z płyty laminowanej. Charakteryzuje ją odporność na zadrapania, zarysowania, uderzenia i ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. PÓŁKA SVEN SV16 SOSNA ANDERSEN / DĄB NASH jest meblem bielonym. Jej blat został wykończony w kolorze dębu nash. Korpus utrzymany jest w barwie sosny andersen.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Sven |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb nash |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 17.6 cm |
| Kolor frontu: | Sosna andersen |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Sosna andersen |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka sven sv16
Nr kat. 100216430
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





